Strona główna » Wszystko zaczyna się od oddechu

Wszystko zaczyna się od oddechu

• przez

Wszystko zaczyna się od oddechu!

Nasze życie zaczynamy od oddechu, a od jakości naszego oddechu zależy nasze życie.

Wybieraj świadomie. Przy tak ogromnym zanieczyszczeniu powietrza nasze ciało potrzebuje pomocy.
To z Nami weźmiesz „Głęboki oddech”, który odmieni Twoje życie na lepsze.

Tlenoterapia wspiera organizm w pozbyciu się toksyn i znajduje zastosowanie w wielu innych przypadkach. Z zabiegów w komorze hiperbarycznej korzystamy:

Dla ZDROWIA: Komora hiperbaryczna wspomaga leczenie ponad 100 chorób mi. n. cukrzycy, alergie, borelioza, wirusowe zapalenie wątroby typ B, arytmie, udary i wiele innych. Jej działanie na organizm jest nie do przecenienia. Mogą z niej korzystać praktycznie wszyscy, od dzieci po seniorów.

Dla dzieci z AUTYZMEM: badania udowodniły, że zabiegi tlenoterapii znacznie wspomagają terapię dzieci.

Dla URODY: tlen wspomaga budowę komórek macierzystych, które mobilizują organizm do samo regeneracji. Skóra jest piękniejsza i zdrowsza.

Dla SPORTU: Z tlenoterapii korzystają sportowcy, którym zależy na szybkiej regeneracji, rekonwalescencji lub też postępach w treningu. Jest to standardowy zabieg dla zawodników we wszystkich dyscyplinach sportowych.
Odetchnij głęboko i ciesz się pełnią życia!

#pozytywnienatlenieni

Zadzwoń i umów się na zabieg
786-210-210
Tylko teraz z okazji Dni Otwartych pierwszy zabieg tlenoterapii w cenie 50 zł zamiast 99 zł