Strona główna » Tlenoterapia skuteczna w walce z boreliozą

Tlenoterapia skuteczna w walce z boreliozą

• przez

Borelioza to ciężka choroba, trudna do zdiagnozowania i leczenia. Skuteczną pomocą w walce z boreliozą są zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej.

Bakterie Borrelia Burgdorferi, które wywołują chorobę giną w wyższym ciśnieniu niż atmosferyczne. Właśnie takie zapewniane jest w komorze hiperbarycznej – stąd wysoka skuteczność zabiegów!

Szeroki zakres badań na ten temat opublikował w 1998 r. zespół doktora Williama Fife’a. Wynika z nich, że leczenie tlenem przyniosło poprawę u blisko 90% badanych. Tlenoterapia pomagała także w przypadkach gdy zawodziła antybiotykoterapia.

ZDROWIE długowieczność!

Dla osiągnięcia najlepszy efektów rekomendujemy co najmniej 10 zabiegów w komorze hiperbarycznej.

Zobacz jakie są jeszcze wskazania zdrowotne do stosowania komory hiperbarycznej: https://komorahiperbaryczna.wolomin.pl/zdrowie

Zadzwoń i umów się na zabieg: 786-210-210