Przejdź do treści
Strona główna » Bądź piękna na wiosnę

Bądź piękna na wiosnę

  • przez

Dni stają się coraz cieplejsze i słoneczne. Już wkrótce czeka nas najlepszy wiosenny czas! Warto przywitać go w dobrej formie. Gdy nasze ciało domaga się wiosennej regeneracji wsparciem służą zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej, które oferuje Gabinet zlokalizowany w wołomińskiej Pływalni. Tlenoterapia to nie tylko poprawa zdrowia i kondycji, ale także wsparcie procesów regeneracyjnych oraz detoks organizmu. Przywraca cerze promienny wygląd, wspiera odchudzanie i pomaga utrzymać dobrą formę. To piękny wygląd i regeneracja organizmu na wiosnę!

Tlenoterapia to piękna cera i promienny wygląd

Dzięki tlenoterapii poprawia się kondycja skóry. Podawany w specjalnych warunkach tlen hiperbaryczny powoduje, iż w organizmie wzrasta 8 krotnie namnażanie komórek macierzystych. Sprawia to, iż uzyskuje on zdolność do samo regeneracji. Dotyczy to także skóry. Goją się rany skórne, podrażnienia i stany zapalne. Nabłonek się regeneruje. Zabiegi polecane są m.in. dla osób cierpiących z powodu egzem, trądziku młodzieńczego i różowatego.

Zabiegi w komorze hiperbarycznej to także detoks dla cery i całego organizmu. Skóra oczyszcza się z toksyn, przez co zmniejsza się jej skłonność do wyprysków. Tym samym staje się gładka, promienna i świeża.

Tlenoterapia odmładza

Tlen hiperbaryczny to także odmłodzenie dla skóry. Zabiegi w komorze hiperbarycznej to jak już wspomnieliśmy wydajniejsza produkcja komórek macierzystych. To z kolei wywołuje bardziej efektywną syntezę kolagenu i elastyny. Dotleniona skóra staje się bardziej elastyczna, zmarszczki ulegają redukcji, a proces starzenia zostaje spowolniony. To doskonała kuracja odnawiająca dla skóry.

Tlenoterapia wsparciem w odchudzaniu

Zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej wspomagają również odchudzanie. Tlen dostarczany do organizmu pobudza procesy związane z metabolizmem i przyspiesza przemianę materii. Oczyszcza organizm i odtruwa go. Wspomagającą dawkę tlenu otrzymują także organy odpowiedzialne za metabolizm, co z kolei przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Tlenoterapia pomocna jest także w poprawie wyglądu skóry – niweluje cellulit, rozstępy, poprawia jej elastyczność.

Tlenoterapia to dobra forma

Na wiosnę często zaczynamy bardziej dbać o formę. Więcej się ruszamy, biegamy, ćwiczymy, chodzimy na fitness. Z tlenoterapią możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Tlen hiperbaryczny to naturalny doping tlenowy. To zwiększenie wydolności organizmu, które pozwoli osiągnąć więcej i ćwiczyć bardziej intensywnie. Z tlenoterapią szybciej i łatwiej poprawimy formę i uzyskamy wymarzoną sylwetkę.

Zyskaj dodatkowe siły witalne

Tlenoterapia to całościowe wsparcie dla organizmu. Także wtedy gdy dokucza nam stres i potrzebujemy relaksu. Zabiegi w komorze hiperbarycznej pozwolą na szybszą regenerację, poprawią komfort snu i odpoczynku, dotlenią organizm, a przyjemny zabieg pozwoli się dodatkowo odprężyć. Zyskamy siły do działania i odbudowane zasoby energii, a dodatkowa porcja życiodajnego tlenu zregeneruje organizm i doda sił!

Zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej dla urody? Jak najbardziej! Pobudzają wytwarzanie komórek macierzystych, co powoduje efektywniejszą regenerację i odnowę organizmu. Tlenoterapia dodaje energii, zapewnia świeży i promienisty wygląd skóry, wspomaga odchudzanie i leczenie wszelkich niedoskonałości skóry. Wspomaga także kondycję i wspiera w treningach dążących do poprawy formy. Dzięki tlenoterapii poczujesz się młodziej, zyskasz energię i zdrowie!

Zobacz:

WSKAZANIA DLA URODY
ZADBAJ O SIEBIE CO DNIA