Strona główna » Dlaczego tlenoterapia jest idealnym wsparciem w rehabilitacji oraz fizjoterapii?

• przez

Tlen dostarczany w komorze hiperbarycznej uzupełnia zabiegi rehabilitacyjne, wzmacniając ich działanie i przyspieszając efekty.

Rehabilitacja uzupełniona kuracją tlenową to kompleksowe wsparcie i wzmocnienie dla Twojego organizmu oraz szybszy powrót do zdrowia i formy.

• Zabieg w komorze hiperbarycznej zwiększa 8 krotnie namnażanie komórek macierzystych, dzięki czemu rany i inne uszkodzenia w organizmie goją się dużo szybciej.
  • Podczas kontuzji często towarzyszy nam stan zapalny, tlenoterapia świetnie sprawdzi się w jego zredukowaniu. Dodatkowy tlen pomaga również w poprawie kondycji i wydolności – co pozwoli na wykonywanie intensywniejszych i tym samym efektywniejszych ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Zapraszamy do zapisów:
786-210-210