Przejdź do treści
Życie zaczyna się
od oddechu
Twój legalny
doping tlenowy
Twoja Recepta na Zdrowie
previous arrow
next arrow
Życie zaczyna się
od oddechu
Twój legalny
doping tlenowy
previous arrow
next arrow

Czym jest komora hiperbaryczna?

Komora hiperbaryczna to miejsce odnowy i wspomagania organizmu, w którym pacjentowi podawany jest czysty tlen o stężeniu 93%, w warunkach podwyższonego ciśnienia 1,3 ATA. W tych warunkach w organizmie zachodzą procesy, dzięki którym wzrasta 8 krotnie namnażanie komórek macierzystych. Sprawia to, iż uzyskuje on zdolność do samo regeneracji.  „Odżywiony” otrzymuje doping tlenowy do walki z obciążeniami chorobowymi.

Komora hiperbaryczna znajduje zastosowanie we wspomaganiu leczenia ponad 100 chorób! Ma niewiele przeciwskazań, a jej działanie na organizm może być naprawdę zbawienne. Coraz częściej polecana przez lekarzy, cieszy się dobrą opinią wśród pacjentów, a mogą z niej korzystać praktycznie wszyscy – od dzieci po seniorów!

Oferujemy zabiegi 60 minutowe w dwóch rodzajach komór hiperbarycznych:

KOMORA SIEDZĄCA

Komora siedząca z możliwością siedzenia i wjechania wózkiem inwalidzkim (120x140x160 cm).

KOMORA LEŻĄCA

zdj_komora_leżąca

Wygodna i komfortowa, największa komora hiperbaryczna z dostępnych na rynku (225x100x110 cm).

„Komora hiperbaryczna (pierwotnie worek Gamowa lub komora ciśnieniowa) – zbiornik ciśnieniowy umożliwiający kontrolowanie środowiska w jego wnętrzu (m.in. ciśnienia, tlenu, wilgotności czy temperatury). Komory hiperbaryczne stosuje się do leczenia wielu schorzeń. W tej chwili na świecie jest ponad 100 wskazań klinicznych do zastosowania komór hiperbarycznych.”

Źródło: WIKIPEDIA

1. Dla osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy pakiet minimum 5 zabiegów tlenoterapii.

2. Jeśli chcesz wypróbować 1 zabieg, to skorzystaj z tlenoterapii przed regularnym wysiłkiem fizycznym, wówczas zauważysz jak wzrosła wydolność Twojego organizmu. Pamiętaj, że w analogii np.: do siłowni, nauki tańca czy języka obcego: liczy się wytrwałość i systematyczność, tylko wówczas dostrzeżesz najlepsze efekty.