Przejdź do treści
Życie zaczyna się
od oddechu
Twój legalny
doping tlenowy
Twoja Recepta na Zdrowie
zdj_w tle_fb_NR_zdrowie
zdj_w tle_fb_NR_zdrowie
zdj_w tle_fb_NR_zdrowie
previous arrow
next arrow
Życie zaczyna się
od oddechu
Twój legalny
doping tlenowy
zdj_w tle_fb_NR_zdrowie
zdj_w tle_fb_NR_zdrowie
zdj_w tle_fb_NR_zdrowie
previous arrow
next arrow

Czym jest komora hiperbaryczna?

Komora hiperbaryczna to miejsce odnowy i wspomagania organizmu, w którym pacjentowi podawany jest czysty tlen o stężeniu 93%, w warunkach podwyższonego ciśnienia 1,3 ATA. W tych warunkach w organizmie zachodzą procesy, dzięki którym wzrasta 8 krotnie namnażanie komórek macierzystych. Sprawia to, iż uzyskuje on zdolność do samo regeneracji.  „Odżywiony” otrzymuje doping tlenowy do walki z obciążeniami chorobowymi.

Komora hiperbaryczna znajduje zastosowanie we wspomaganiu leczenia ponad 100 chorób! Ma niewiele przeciwskazań, a jej działanie na organizm może być naprawdę zbawienne. Coraz częściej polecana przez lekarzy, cieszy się dobrą opinią wśród pacjentów, a mogą z niej korzystać praktycznie wszyscy – od dzieci po seniorów!

Oferujemy zabiegi 60 minutowe w dwóch rodzajach komór hiperbarycznych:

KOMORA SIEDZĄCA

Komora siedząca z możliwością siedzenia i wjechania wózkiem inwalidzkim (120x140x160 cm).

KOMORA LEŻĄCA

zdj_komora_leżąca

Wygodna i komfortowa, największa komora hiperbaryczna z dostępnych na rynku (225x100x110 cm).

„Komora hiperbaryczna (pierwotnie worek Gamowa lub komora ciśnieniowa) – zbiornik ciśnieniowy umożliwiający kontrolowanie środowiska w jego wnętrzu (m.in. ciśnienia, tlenu, wilgotności czy temperatury). Komory hiperbaryczne stosuje się do leczenia wielu schorzeń. W tej chwili na świecie jest ponad 100 wskazań klinicznych do zastosowania komór hiperbarycznych.”

Źródło: WIKIPEDIA

1. Dla osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy pakiet minimum 5 zabiegów tlenoterapii.

2. Jeśli chcesz wypróbować 1 zabieg, to skorzystaj z tlenoterapii przed regularnym wysiłkiem fizycznym, wówczas zauważysz jak wzrosła wydolność Twojego organizmu. Pamiętaj, że w analogii np.: do siłowni, nauki tańca czy języka obcego: liczy się wytrwałość i systematyczność, tylko wówczas dostrzeżesz najlepsze efekty.